Współpracujemy z najlepszymi!      Dołącz do naszego grona!Winobranie Zielona Góra

Szanowni Państwo!
 
Centrum Biznesu Sp. z o.o., jako organizator już kolejny rok ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Jarmarku Winobraniowym, który odbędzie się w Zielonej Górze w dniach 7 – 15 września 2019 r.
Jarmark Winobraniowy stanowi nieodłączny element obchodów Dni Zielonej Góry „Winobranie”, które są jedną z największych w Polsce plenerowych imprez o charakterze kulturalnym, rozrywkowym oraz handlowym. Od wielu już lat na początku września kilkuset handlowców, artystów, rzemieślników, kolekcjonerów instaluje swoje stoiska na starówce naszego miasta. W ciągu 9 dni Winobrania wokół Ratusza działać będzie Miasteczko Winiarskie, w którym będzie można zapoznać się z tradycjami winiarskimi, uprawą winorośli lub zakupić wina z Lubuskich Winnic. Na kilkaset godzin programu składają się koncerty, spektakle, korowód i wiele innych imprez kulturalnych, rozrywkowych oraz sportowych.
 
Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznego Jarmarku Winobraniowego będą sukcesywnie umieszczane na naszych stronach internetowych: www.centrumbiznesu.zgo.pl oraz www.winobranie.zgora.pl.


 
W pierwszych terminach płatność tylko i wyłącznie GOTÓWKĄ.
Cennik Winobraniowy 2018.pdf
Regulamin Winobraniowy 2018.pdf
Regulamin wykupu wyłączności na Jarmarku Winobraniowym 2018.pdf