Współpracujemy z najlepszymi!      Dołącz do naszego grona!Winobranie Zielona Góra

Szanowni Państwo!

Centrum Biznesu Sp. z o.o., jako organizator już kolejny rok ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Jarmarku Winobraniowym, który odbędzie się w Zielonej Górze w dniach 7 – 15 września 2019 r.
Jarmark Winobraniowy stanowi nieodłączny element obchodów Dni Zielonej Góry „Winobranie”, które są jedną z największych w Polsce plenerowych imprez o charakterze kulturalnym, rozrywkowym oraz handlowym. Od wielu już lat na początku września kilkuset handlowców, artystów, rzemieślników, kolekcjonerów instaluje swoje stoiska na starówce naszego miasta. W ciągu 9 dni Winobrania wokół Ratusza działać będzie Miasteczko Winiarskie, w którym będzie można zapoznać się z tradycjami winiarskimi, uprawą winorośli lub zakupić wina z kilkudziesięciu Lubuskich Winnic oraz będzie można skorzystać z wielu atrakcji w postaci spektakli, koncertów, pokazów, korowodu itp.

Informujemy, iż w celu ułatwienia udziału w tegorocznym Jarmarku Winobraniowym wprowadziliśmy następujące zasady:
  • wykup stoisk będzie możliwy po przesłaniu Karty uczestnika,
  • zgłoszenia będą przyjmowane od dnia 27.05.2019 r. do momentu wyczerpania stoisk,
  • uczestnicy Jarmarku Winobraniowego 2018 mają prawo pierwszeństwa rezerwacji tego samego miejsca pod warunkiem nadesłania Karty uczestnika do dnia 07.06.2019 r. oraz spełnienia pozostałych warunków opisanych w Regulaminie,
  • wykup wyłączności odbywać się będzie w drodze postępowania ofertowego zgodnie        z Regulaminem wykupu wyłączności na Jarmarku Winobraniowym 2019,
  • zgłoszenia będą rozpatrywane od dnia 12.06.2019 r. dla ubiegłorocznych uczestników oraz od dnia 17.06.2019 r. dla nowych uczestników.
 
Powyższe zasady zostały szczegółowo ujęte w Regulaminie Jarmarku Winobraniowego 2019 w Zielonej Górze oraz w Regulaminie wykupu wyłączności na Jarmarku Winobraniowym 2019, które wraz z pozostałymi informacjami takimi jak: cennik stoisk, deklarację korzystania z przyłącza prądu znajdą Państwo na naszych stronach internetowych: www.centrumbiznesu.zgo.pl oraz www.winobranie.zgora.pl.
 
UWAGA!!!
Karta uczestnika będzie dostępna na stronie internetowej www.centrumbiznesu.zgo.pl od połowy maja 2019 r. Karty przesłane przed wyznaczonym terminem będą odrzucane.
 
Na dodatkowe pytania odpowiedzi uzyskają Państwo pod numerami telefonu czynnymi w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00
  • 68 3242571 (Obsługa jarmarku)
  • 607634104 (Kierownik jarmarku - Anna Wielichowska)

Pliki do pobrania:
Regulamin Jarmarku Winobraniowego 2019
Regulamin wykupu wyłączoności na Jarmarku Winobraniowym 2019
Cennik stoisk
Deklaracja korzystania z przyłącza prądu
Karta uczestnika