Współpracujemy z najlepszymi!      Dołącz do naszego grona!Winobranie Zielona Góra

WYŁĄCZNOŚĆ
Na terenie całego Jarmarku Winobraniowego obowiązuje zakaz sprzedaży następujących towarów: wyrób cukierniczy uformowany na kształt lekko spłaszczonej kulki, mieszczącej się w dłoni, z dziurką lub bez, smażonej na głębokim oleju, fryturze. Potoczna nazwa to "mini pączki, mini donuts, oponka, pączek angielski, całusek."

Szanowni Państwo!

Centrum Biznesu Sp. z o.o., jako organizator już kolejny rok ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Jarmarku Winobraniowym, który odbędzie się w Zielonej Górze w dniach 7 – 15 września 2019 r.
Jarmark Winobraniowy stanowi nieodłączny element obchodów Dni Zielonej Góry „Winobranie”, które są jedną z największych w Polsce plenerowych imprez o charakterze kulturalnym, rozrywkowym oraz handlowym. Od wielu już lat na początku września kilkuset handlowców, artystów, rzemieślników, kolekcjonerów instaluje swoje stoiska na starówce naszego miasta. W ciągu 9 dni Winobrania wokół Ratusza działać będzie Miasteczko Winiarskie, w którym będzie można zapoznać się z tradycjami winiarskimi, uprawą winorośli lub zakupić wina z kilkudziesięciu Lubuskich Winnic oraz będzie można skorzystać z wielu atrakcji w postaci spektakli, koncertów, pokazów, korowodu itp.

Informujemy, iż w celu ułatwienia udziału w tegorocznym Jarmarku Winobraniowym wprowadziliśmy następujące zasady:
  • wykup stoisk będzie możliwy po przesłaniu Karty uczestnika,
  • zgłoszenia będą przyjmowane od dnia 27.05.2019 r. do momentu wyczerpania stoisk,
  • uczestnicy Jarmarku Winobraniowego 2018 mają prawo pierwszeństwa rezerwacji tego samego miejsca pod warunkiem nadesłania Karty uczestnika do dnia 07.06.2019 r. oraz spełnienia pozostałych warunków opisanych w Regulaminie,
  • wykup wyłączności odbywać się będzie w drodze postępowania ofertowego zgodnie        z Regulaminem wykupu wyłączności na Jarmarku Winobraniowym 2019,
  • zgłoszenia będą rozpatrywane od dnia 12.06.2019 r. dla ubiegłorocznych uczestników oraz od dnia 17.06.2019 r. dla nowych uczestników.
 
Powyższe zasady zostały szczegółowo ujęte w Regulaminie Jarmarku Winobraniowego 2019 w Zielonej Górze oraz w Regulaminie wykupu wyłączności na Jarmarku Winobraniowym 2019, które wraz z pozostałymi informacjami takimi jak: cennik stoisk, deklarację korzystania z przyłącza prądu znajdą Państwo na naszych stronach internetowych: www.centrumbiznesu.zgo.pl oraz www.winobranie.zgora.pl.
 
UWAGA!!!
Karty uczestnika prosimy przesyłać na adres finanse@centrumbiznesu.zgo.pl
 
Na dodatkowe pytania odpowiedzi uzyskają Państwo pod numerami telefonu czynnymi w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00
  • 68 3242571 (Obsługa jarmarku)
  • 607634104 (Kierownik jarmarku - Anna Wielichowska)

Pliki do pobrania:
Regulamin Jarmarku Winobraniowego 2019
Regulamin wykupu wyłączoności na Jarmarku Winobraniowym 2019
Cennik stoisk
Deklaracja korzystania z przyłącza prądu
Karta uczestnika